Arak Dizisi Kıyafetleri: Markalar ve Tarzlar

Arak Dizisi Kıyafetleri

Show TV’de heyecanla beklenen Arak dizisi, başarılı oyuncu kadrosu ve etkileyici senaryosuyla dikkat çekiyor. Öykü Karayel, İlker Kaleli, Tülin Özen ve Beril Koycu gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizide giydikleri kıyafetler ve markaları merak konusu oldu. İşte Arak dizisinin oyuncularının tarzlarına dair detaylar.

Arak Dizisi Zeynep (Öykü Karayel) Kıyafetleri

Arak dizisinin başrol oyuncusu Öykü Karayel, Zeynep karakteriyle izleyicileri büyülüyor. Tarzını yansıtan kıyafetleri ve markalarıyla dikkat çeken Karayel’in kombinleri, moda severler için ilham kaynağı olmaya aday.

Arak Dizisi Kara (İlker Kaleli) Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncu İlker Kaleli, Arak dizisinin erkek başrol oyuncusu olarak dikkat çekiyor. Kendine özgü tarzı ve şık seçimleriyle Kaleli’nin giydiği kıyafet markaları, moda tutkunlarını bekliyor.

Arak Dizisi Yosun (Tülin Özen) Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle dikkat çeken Tülin Özen, Arak dizisinde Kara’nın ablası Yosun karakterini canlandırıyor. Özen’in tercih ettiği elbiseler, çantalar, takılar ve ayakkabılar, modaseverlere ilham verecek.

Arak Dizisi Aslı (Beril Koycu) Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan Beril Koycu, Arak dizisinde Aslı karakteriyle karşımıza çıkıyor. Genç oyuncunun tarzı ve kıyafet seçimleri, genç moda tutkunlarının radarında.

Arak dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri ve kullandıkları aksesuarları marka ve fiyatlarıyla birlikte bulabilirsiniz. Siz de konu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Moda tutkunları için kaçırılmayacak detaylar!

Sponsor Bağlantılar ; Çanakkale Haberleri nasilkullanir.com 3 sayfa haberleri kimdir en iyi