Bahar Dizisi: Konusu, Oyuncuları, Ne Zaman Yayınlanacak

Show TV ekranlarında yakında başlayacak olan “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” dizisi, tanıtımlarıyla büyük bir merak uyandırdı. Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak ve Hatice Aslan’ın yer aldığı dizi, Yavuzoğlu ailesinin hikâyesine odaklanacak.

Bahar, başladığı sıradan bir hayatı sürdürürken bir gün beklenmedik bir hastalık teşhisi alır ve bu durum hayatını tamamen değiştirir. Dizide, Bahar’ın hastalığıyla baş etme süreci ve bu süreçte yaşadığı zorluklar anlatılacak.

Dizinin tanıtımlarıyla izleyicilerde merak uyandıran “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?”ın başlama tarihi ve detayları için bekleyiş sürüyor. Dizinin konsepti ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekmesi, izleyicilerin heyecanını artırıyor.

BAHAR DİZİ OYUNCULARI

Dizi kardosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan yer alıyor.

BAHAR DİZİSİ KONUSU

Bahar (Demet Evgar), ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan ‘kusursuz’ görünen ailesinin özellikle de eşi Timur’un (Mehmet Yılmaz Ak) başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren (Buğra Gülsoy), her anlamda Timur’un rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ekran başındakilere umut olacak.

BAHAR DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Beklenen dizi Bahar 13 Şubat Salı günü ekranlarda yerini alıyor olacak.

BAHAR DİZİSİ UYARLAMA MI?

Demet Evgar’ın başrolde bulunduğu Bahar dizisinin uyarlama olduğunda dair bir açıklama bulunmuyor.

Bahar İlk Bölüm 2. Tanıtım | 13 Şubat Salı 20.00’de Show TV’de başlıyor!

https://www.youtube.com/watch?v=r1znDLjJ2PE

Sponsor Bağlantılar ; Çanakkale Haberleri nasilkullanir.com 3 sayfa haberleri kimdir en iyi