Kanal 7 Yeni Dizisi Rüzgarlı Tepe

Kanal 7’nin ekranlarına merhaba demeye hazırlanan yeni bir günlük dizi, izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. “Rüzgarlı Tepe” adlı dizinin başrollerini Gökberk Yıldırım ve Cemre Arda paylaşıyor. İntikam duygusuyla dolu bir genç ile ailesinin gözünden bile sakladığı bir genç kızın zorluklarla dolu hayatının anlatıldığı bu dizi, seyircilerini ekran başına kilitlemeye geliyor.

Heyecan dolu hikayesiyle dikkat çekecek olan “Rüzgarlı Tepe”, Kanal 7 izleyicilerine soluksuz anlar yaşatacak. Zeynep, kasabanın en zengin ailesinin kızı olarak öne çıkarken, Halil ise çocuk yaşta ailesini kaybedip teyzesiyle büyümüş bir gençtir. Bu iki farklı dünyanın, savaşçı ruhlu Zeynep’in ve çileli geçmişi olan Halil’in aşk hikayesi, dizinin temelini oluşturuyor.

Zeynep’in bilinmeyen savaşçı yönü ve Halil’in ailesine duyduğu kinle şekillenen bu hikaye, çileli bir geçmişin izlerini taşıyan gençlerin karşılaşmasını anlatıyor. Aşk, acılar, zor kararlar ve imkansızlıkların içinde gelişen bu hikaye, Zeynep ve Halil’i geri dönülmez bir yola sürüklüyor.

Zeynep’in ailesi için yaşayan, Halil’in ise ailesine rağmen ayakta durmaya çalışan karakterleri arasındaki çekişmeli aşk, her adımın ve kararın önemli sonuçlar doğurduğu bir yolculuğa dönüşüyor. “Rüzgarlı Tepe”, dram dolu bir hayattan doğan bilinmezliklerle dolu bir aşk hikayesini ekrana taşıyacak.

Yapımını Rains Pictures / Unik Film’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuklarına Ömer Baykul ve Bülent Doğan oturuyor. Görüntü yönetmenliğini Halil Uzun ve Çetin Çavan’ın üstlendiği dizinin başrollerinde Gökberk Yıldırım, Cemre Arda, Enes Özdemir, İlkay Güz Bozkurt gibi isimler yer alıyor.

Dizinin senarist kadrosunda ise Elif Yılmaz, Ayşegül Vızdıklar, Aslı Aksu, Evren Erdoğan, Feza Doğru, Esra Yurtsever, Melike Yılman, Harun Baran, Zeliha Doğan, Veli Kaya, Necati Küçükazay, Hazan Toma, Gökçen Eroğlu, Özgün Başpınar, Yelda Arıtaş Erdem gibi yetenekli isimler bulunuyor.

Rüzgarlı Tepe“, 01 Ocak Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 21:15’te Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Dizi, sanat yönetmeni Zülfü Ataş’ın önderliğinde, Gülcan İnce’nin tasarladığı kostümleri ve Minör tarafından hazırlanan müziğiyle seyircilere unutulmaz bir dram deneyimi yaşatacak.

Kanal 7 Rüzgarlı Tepe İzle

Sponsor Bağlantılar ; Çanakkale Haberleri nasilkullanir.com 3 sayfa haberleri kimdir en iyi